Nauka narciarstwa biegowego

NAUKA NARCIARSTWA BIEGOWEGO

NAUKA jazdy na nartach biegowych

Zapraszamy na naukę biegania na nartach biegowych stylem klasycznym. Są to zajęcia z instruktorem, który uczy od podstaw. Trasę i zakres nauki dostosowujemy do poziomu i umiejętności, a także możliwości uczestników kursu. 

Cennik

  1 h 2h
1 osoba / person  200 pln 300 pln
2 osoby / people  250 pln 360 pln
 3 osoby / people   330 pln 480 pln
grupy –  ceny negocjowane   

Dlaczego Warto zacząć przygodę z Narciarstwem biegowym?

W przeciwieństwie do wielu innych dyscyplin sportowych narciarstwo biegowe angażuje praktycznie wszystkie partie ciała. Pozytywnie wpływa też na pracę organów wewnętrznych i różnych układów w twoim ciele, a przy tym sprawia niesamowitą frajdę zimową porą.  Na nartach biegowych może biegać każdy, dostosowując swoje tempo do własnych możliwości. 

Na biegówkach po Beskidzie Niskim ? Każdy kto chociaż raz spróbował jazdy na nartach biegowych wie, że nie ma nic przyjemniejszego w zimie niż przygoda po dzikich terenach z dala od tłumów ludzi i hałasu. Atutem Beskidu Niskiego, a zwłaszcza wschodniej części jest jego ukształtowanie. Nie potrzeba tutaj wyznaczonych tras czy ubitych stoków. Osoby, które maja już opanowane podstawy techniki poruszania się na nartach biegowych, spokojnie mogą udać się na poszukiwanie zimowych przygód w dowolnym miejscu Beskidu Niskiego. Jedną z najbardziej polecanych tras jest trasa do nieistniejącej już wsi Jasiel niedaleko miejscowości Jaśliska

NASZA GALERIA